Autor Wiadomość

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
1
#1 Wysłany: 20 Lip 2023 10:00


Jako, że kolejny raz przyjąłem na Admina kogoś, kto miał słomiany zapał i chyba dla własnej satysfakcji chciał zostać Adminem, zmieniam nieco zasady rekrutacji.

Od teraz, każdy kto chce starać się o Admina musi najpierw doładować konto w sklepie Skill-Town za minimum 20zł (środki z promocji '10PLN na Start' się do tego nie wliczają).

Dlaczego tak? Otóż wiele sieci wymaga opłat za bycie Adminem. My w to nie chcemy iść bo uważam, że to trochę bezsens żeby ktoś musiał jeszcze płacić za to, że się przysłuża dla Sieci. Niemniej, jakieś wymagania powinny być, choćby po to aby odstraszyć takich jednostrzałowców, którzy pograją chwile i się znudzą "adminowaniem".

Myślałem nad jednorazową opłatą rekrutacyjną, ale finalnie doszedłem do wniosku, że póki co postawię jedynie wymóg zainwestowania w jakieś usługi w sklepie, żeby kandydat też coś z tego interesu miał. Potem zobaczymy.

Dodatkowy wymóg to czas gry na serwerze, na którym chcesz mieć Admina, na poziomie minimum 100 godzin.

Spełnienie powyższych wymogów nie jest jednoznaczne z uzyskaniem Admina! Są to wymagania wstępne, których spełnienie uprawnia do złożenia podania. Decyzja odnośnie przyznania Admina nadal należy do innych graczy i mnie.


 
 

[BOT] Skill-Town




#2 Wysłany: 13 Gru 2023 06:18


Temat został zamknięty.

Powód: Zamknięty przez Autora.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum


Skocz do:  

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu