Autor Wiadomość

dejvuu


Dołączył:04 Lip 2023
Posty:4

Reputacja: 0
0
#1 Wysłany: 05 Lip 2023 10:05


Co myślicie o dodaniu spadochronu pod E? Ja zawsze byłem zwolennikiem spadochronu i tak pusto się czuje grając bez niego :D .


+ dodać plugin "mala mapa" gdy jest mało graczy na serwerze żeby nie latać po ogromnych mapach i się szukać nawzajem, przykładem takiej mapy jest fy_pool_day.


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
0
#2 Wysłany: 05 Lip 2023 11:39


Na codzie jest problem ze spadochronem bo pod "E" jest użycie umiejętności klasy.
Co do małej mapy, jak dotąd nikt nie narzekał żeby był z tym problem, a na ogół jest z kim grać ;)


 
 

dejvuu


Dołączył:04 Lip 2023
Posty:4

Reputacja: 0
0
#3 Wysłany: 05 Lip 2023 23:28 Autor tematu


O ile się nie myle, to na każdym serwerze umiejetność klasy jest pod klawiszem E, i od nikogo jeszcze nie słyszałem żeby to kolidowało ze soba, a na cod modach spędziłem na prawde kupe czasu.

Co do małych map, w godzinach porannych nie ma zbyt wiele osob, a z głosowania wypada ogromna mapa typu de_dust_2002, gdzie gra w pare osob robi się po chwili nudna i monotonna, na małej mapce przynajmniej cały czas coś się dzieje, nie trzeba lazic przez cała mapę żeby spotkać przeciwnika, wystarczy wyjrzeć zza sciany.

Fajnie by było jakby ktoś jeszcze podzielił się swoim zdaniem na ten temat ;D


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
0
#4 Wysłany: 06 Lip 2023 06:43


dejvuu napisał/a
O ile się nie myle, to na każdym serwerze umiejetność klasy jest pod klawiszem E, i od nikogo jeszcze nie słyszałem żeby to kolidowało ze soba, a na cod modach spędziłem na prawde kupe czasu.

No skoro umiejętność klasy jest na E i spadochron też jest na E to jak ma nie kolidować? XD


 
 

dejvuu


Dołączył:04 Lip 2023
Posty:4

Reputacja: 0
0
#5 Wysłany: 06 Lip 2023 11:05 Autor tematu


Chodzi o to ze umiejętności klasy zazwyczaj są do użycia na przeciwnikach, a te umiejętności typu jakiś teleport pod e, wystarczyło by przerobić na inny kławisz, na inny bind.


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
0
#6 Wysłany: 06 Lip 2023 11:41


Ludzie są raczej przyzwyczajeni do korzystania z tych umiejętności na E więc tak powinno zostać.
BTW - jest chyba jakiś perk, który daje spadochron.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum


Skocz do:  

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu