Autor Wiadomość

Awaylaya


Dołączył:26 Kwi 2022
Posty:3

Reputacja: 0
0
#1 Wysłany: 19 Paź 2022 13:01


1. Nick w CS: *Twój nick* Luke
2. Imie: *Twoje imie* Łukasz
3. STEAM: *Link do profilu* https://steamcommunity.com/profiles/76561198448371614/ - tak na koncie jest VAC ale nie mój, konto kupiłem za 10zł tylko po to aby mieć 1.6 na steam.
4. Wiek: *Ile masz skończonych lat?* 20
5. Staż w CS: *Od jak dawna grasz?* Od podstawówki
6. Znajomość obsługi AMXBans: *W skali 0-7, patrz niżej* 7
7. Znajomość regulaminów: *Czytałeś? pewnie nie* Szczerze? Nie czytalem, zostanę przyjęty, spełnię obowiązek i wykuje regulaminy.
8. Czy byłeś zbanowany?: *Chodzi o bana na serwerze* Nie, nie byłem.
9. Czy byłeś już Adminem?: *na Skill-Town lub gdzieś indziej* Byłem adminem nie jednokrotnie, miałem swoje serwery, miałem swoją sieć serwerów.
10. Dlaczego akurat Ty?: *Przekonaj nas* Ogólnie zaczynając od początku. Mam spore doświadczenie dlatego chciałbym zostać opiekunem ASSAULT. Wiem, że nie mam admina i pewnie piszę to w nieodpowiednim dziale ale pewnie nawet takiego nie ma. Mógłbym pomagać na serwerze lekko od strony technicznej (dawno tego nie robiłem ale coś tam umiem) oraz mógłbym pomagać w kwestiach finansowych. Przede wszystkim gram na serwerze i mógłbym pilnować porządku. Mógłbym zajmować się działem na form. Jestem dojrzały i ogarnięty, pracuje więc mam jakieś tam fundusze. Lubię gierke na serwerze więc warto połączyć pożyteczne z przyjemnym.

Nie dam GT do przegranych godzin bo GT nie jest przypięte. Grałem na nickach Luke, HEADSHOTPLAYER, Cheater i wielu innych gdyż często zmieniam nicki. Teraz zostanę już przy Luke.

Pozdrawiam, jak coś to PW.


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
1
#2 Wysłany: 19 Paź 2022 13:18


Jeśli chodzi o ogarnianie rzeczy od strony technicznej to tutaj raczej sam daję rade, niemniej, jeśli masz jakieś propozycje to chętnie rozpatrze ;)
Generalnie kiedyś już komuś podałem pasy do FTP i skończyło się tak, że skasował połowe plików...

Admina Ci mogę dać. Jeśli chodzi o ogarnianie rzeczy od strony technicznej/forum to nie widzę takiej potrzeby. Ważne tylko, żebyś tu zaglądał co jakiś czas i odpowiadał na ewentualne wnioski o UB ;) Natomiast co do pomocy finansowej to też każdą przyjmę; utrzymanie serwerów i reklama kosztuje. Ale to już możesz zrobić we własnym zakresie, np kupując coś w sklepie ;)

Wyślij mi na PW dane do autoryzacji Admina.


 
 

[BOT] Skill-Town




#3 Wysłany: 19 Paź 2022 13:19


Temat został zamknięty.

Powód: Podanie rozpatrzone.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum


Skocz do:  

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu