Autor Wiadomość

pryku


Dołączył:27 Lut 2023
Posty:3

Reputacja: 0
0
#1 Wysłany: 04 Mar 2023 09:19


Nie ma sensu się stosować do wzoru nawet wszystko w poprzednim temacie.
Zanim coś napiszę to jedno pytanie, h@ masz chociaż 15 lat bądź używasz odrobinę mózgu? Bo coś mi się nie wydaje. Napisałem ponownie z braku czasu aby od razu.
A teraz wracając do ub. Zarzucasz bliźniacze IP, wszystko ładnie spoko, może mieć tego samego dostawce tj, plusa, z którego korzystam w Polsce. Korzystam z trzech, de/cz/pl.
Zacytuję - "A sam ban ma już naliczone ponad 220 prób "obejścia" Dalej nie dało Tobie to do zrozumienia, że wina stoi po Waszej stronie? Większość nie odwołuje bo 'po co?'. Odpowiedź by była taka sama. Każdy dostaje ten sam powód. Macie po prostu burdel w zabezpieczeniach i w bansie. Cały czas grania na steamie, możliwe różne ip w zależności gdzie jestem a banować za błędy w bansie. :laught: [


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
0
#2 Wysłany: 04 Mar 2023 13:58


Tamten koleś zmieniał sobie IP, ale pierwszy zakres był taki sam więc dostał też bana na IP (zabezpieczenie przed dziećmi neo). Bans działa jak należy.
Szczerze mówiąc, nie sądziłem że ktoś będzie grał w CSa na internecie mobilnym, ale jak widać niektórzy potrafią.

Odbanuje go i zobaczymy. A jeśli chodzi o Ciebie, warn za głupawe uwagi i brak wzoru.


 
 

[BOT] Skill-Town




#3 Wysłany: 04 Mar 2023 13:58


Temat został zamknięty.

Powód: Dubel tematu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum


Skocz do:  

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu