Autor Wiadomość

mosses


Dołączył:30 Sty 2023
Posty:2

Reputacja: 0
0
#1 Wysłany: 31 Sty 2023 11:20


1. Twój nick w CS: Mosses
2. Twój STEAM/VALVE ID: Nie gram przez steam
3. Nick Admina: serwer
4. Data i godzina bana: 28.05.2022 , 19 : 17
5. Opis sytuacji: Dziwna sprawa gram na tym serwie kilka miesięcy, nigdy nie używałem żadnych programów zresztą już nawet za stary jestem na takie akcje, bo może 20 lat temu to były w głowie takie "ułatwienia" ale dziś człowiek gra dla wyluzowania się a nie wyników, a tutaj wchodzę wczoraj na serwer i niby PERM ban. Jednak data sprzed pół roku, a wtedy to chyba nawet jeszcze nie grałem na tym serwie. Nie wiem może mój komp wbił się w jakieś podobne IP kogoś kto pół roku temu dostał bana, albo zwyczajny błąd systemu.

Załączam też zrzut z consoli:


==================[Skill-Town.eu]==================
Zostales zbanowany na tym serwerze!
Powod bana : Aim Detected
Data bana : 28.05.2022 , 19 : 17
Dlugosc bana : Permanentny
Ban wygasa : Nigdy
Admin : [Skill-Town.eu] ASSAULTS 24h/7 VIP/ASYSTY/CZO GANIE
Odwolanie od bana mozesz zlozyc na : skill-town.eu
======================================

[ Dodano: 31 Sty 2023 13:08 ]
Podsyłam jeszcze steam ID: 758026864 - chyba taki, bo inny serwer mi to wyświetlił więc chyba na wielu serwerach jednocześnie jakoś pakietowo wyrwałem bany nie wiadomo czemu :O

[ Dodano: 31 Sty 2023 13:34 ]
' STEAM_1 : 0 : 758026864 '


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
0
#2 Wysłany: 31 Sty 2023 15:30


No faktycznie, jest taki ban w bazie, konkretnie to ten: https://skill-town.eu/bans.php?details=210
Aż sobie spojrzałem w logi serwera i widze, że Ty masz zupełnie inne Steam_ID (STEAM_1:0:1155996458) niż ten, który podałeś. Nawet zakładając, że wtedy to nie byłeś Ty, coś musiałeś zmienić że teraz Cie wyrzuca z serwera.


 
 

mosses


Dołączył:30 Sty 2023
Posty:2

Reputacja: 0
0
#3 Wysłany: 31 Sty 2023 15:57 Autor tematu


Kurcze no właśnie nic nie zmieniałem w sobotę w pracy sobie grałem trochę wszystko git, zostałem sam z botami na serwerze to jeszcze posiedziałem 5 minut i wyszedłem, po 15 zamknąłem pracę i nie wchodziłem cały weekend w poniedziałek rano wchodzę a tu zonk, jest ban :O

Co ciekawe doszedłem że na innych serwerach gdzie też mam bana to przykładowo wyrwałem go na jakimś innym nicku jakis AWP MASTER czy jakoś tak gdzie ja nigdy nie miałem innego nicku niż mosses :/

A to widzisz ten valve ID wziąłem z consoli innego serwera który mnie wywalił, bo podał powód razem podobno z moim valve id, więc może to nie mój ID w ogóle nawet a tutaj go po prostu skopiowałem bo myślałem, że to moje ID. Sam już nie wiem


 
 

sebxx
Administrator


Steam:
Dołączył:11 Gru 2021
Posty:151

Reputacja: 43
0
#4 Wysłany: 31 Sty 2023 17:50


Szczerze mówiąc, dziwna sytuacja.
Teoretycznie wygląda to tak jakbyś kiedyś grał na tym STEAM_ID, dostał bana i teraz znowu chciał na nim zagrać. Raczej nie ma możliwości żebyś miał taki sam STEAM_ID jak ktoś inny, ale dziwne, że ten ban jest z maja zeszłego roku, a dopiero teraz to wyszło.

Dobra, dam Ci (jemu) UB i zobaczymy co będzie dalej.


 
 

[BOT] Skill-Town




#5 Wysłany: 31 Sty 2023 17:50


Temat został zamknięty.

Powód: UB przyznane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum


Skocz do:  

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu

Grafika: Sebxx & Keno
Kodowanie: Sebxx & Twety

© Skill-Town.eu 2024
Wszystkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania elementów szablonu